Цілодобові "гарячі лінії":
  • У м. Херсоні — 32-76-36
  • В.Олександрівський район — 05532-2-26-67
  • м. Нова Каховка — 05549-4-55-75
  • Високопільський район — 05532-2-13-02
  • Скадовський район — 05537-5-31-36
  • Новоронцовський район — 05533-2-12-90
  • Цюрупинський район — 05542-2-17-84
  • Каховський район — 05536-5-51-70
  • Чаплинський район — 05538-2-27-80
  • В.Рогачицький район — 05545-5-07-07
  • Каланчацький район — 05530-3-12-03
  • Бериславський район — 05546-7-84-04
  • Г.Пристанський район — 05539-7-84-45
  • Білозерський район — 05547-3-37-58
  • Генічеський район — 05534-3-24-88
  • Меню
    СИСТЕМА ГАЗКЛІЄНТ

    Ви маєте змогу переглянути інформацію про особові взаєморозрахунки з ПАТ "Херсонгаз" за допомогою нашого білінгового сервісу.




    Інформер новин
    Останні новини...
    Новини за 08.12.2016
    Новини за 07.12.2016
    Новини за 07.12.2016
    Фоторяд
    • Image 1
    • Image 2
    • Image 3
    • Image 4
    • Image 5
    • Image 6
    • Image 7
    • Image 8
    Статистика
    Онлайн всього: 8
    Гостей: 7
    Користувачів: 1
    mobikvova
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:

    XVI СПАРТАКІАДА

    працівників газових господарств України


    З 30 травня до 4 червня 2011 р. у м. Алушта проходила ХVI Всеукраїнська Спартакіада працівників газових господарств України імені Івана Ярового. У спортивних змаганнях взяли участь 21 команда, що склало понад 500 представників різних облгазів України.

    Цього року збірну команду ВАТ «Херсонгаз» представляли 19 працівників, з наступних видів спорту:

    Армспорт:

    вагова категорія до 70 кг.: Віталій Тимофеєв посів 4 місце;

    вагова категорія понад 90 кг.: Віктор Лепеха посів 13 місце;

    Гирьовий спорт:

    вагова категорія до 90 кг.: Михайло Кондратьєв - 4 місце;

    вагова категорія понад 90 кг. Сергій Семцов – 9 місце;

    Легка атлетика:

    Біг на 100 м., жінки віком до 30 років, Катерина Восьмаченко – 6 місце;
    Біг на 100 м., жінки віком понад 30 років, Оксана Крамінська – 3 місце;
    Біг на 200 м., жінки віком понад 30 років, Оксана Крамінська – 3 місце;
    Біг на 400 м., жінки віком до 30 років, Катерина Восьмаченко – 7 місце;
    Біг на 100 м., чоловіки віком до 30 років, Володимир Косатуров – 7 місце;
    Біг на 100 м., чоловіки віком понад 30 років, Андрій Крамінський – 19 місце;
    Біг на 400 м., чоловіки віком понад 30 років, Андрій Крамінський – 17 місце;
    Біг на 800 м., чоловіки віком до 30 років, Володимир Косатуров – 1 місце;
    Стрибок в довжину, жінки віком до 30 років, Катерина Восьмаченко – 6 місце
    ;
    Стрибок в довжину, жінки віком понад 30 років, Оксана Крамінська – 2 місце;
    Стрибок в довжину, чоловіки до 30 років, Володимир Косатуров – 5 місце;

    Естафетний біг – 7 місце.

    Теніс настільний:

    Тетяна Соловйова – 17 місце

    Валентин Тонконог – 12 місце

    Змішана парна категорія – 16 місце

    Футзал – 18 місце

    Склад команди: Олександр Бойко, Павло Нерода, Іван Іжик, Андрій Сєров, Сергій Демьянов, Сергій Коханевич, Андрій Бріт, Сергій Пономарчук.

    Шашки:

    Сергій Порошин – 19 місце.

    Загальний командний результат – 12 місце.


    Вітаємо збірну команду ВАТ «Херсонгаз» та команди переможниці ХVI Всеукраїнської Спартакіади працівників газових господарств України імені Івана Ярового:

    1 місце – ПАТ «Вінницягаз»

    2 місце – ПАТ «Дніпропетровськгаз»

    3 місце – ВАТ «Київоблгаз»


    XІI ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА

    працівників ВАТ "Херсонгаз”


    13-14 травня 2011 р. у м. Н.Каховка проходила ХІI обласна Спартакіада працівників ВАТ "Херсонгаз”. У спортивних змаганнях взяли участь 14 команд, що склало приблизно 250 працівників.

    Міні-футбол

    1. Збірна Каланчацької філії

    2. Збірна Головного підприємства

    3. Збірна ДП «Херсонгазбуд»


    Гирьовий спорт

    Вагова категорія до 70 кг.

    1. Володимир Косатуров (Головне підприємство)

    2. Дмитро Мовчан (Голопристанська філія)
    3. Андрій Буга (В.Олександрівська філія)


    Вагова категорія до 90 кг.

    1. Костянтин Гузик (ДП «Газпостач»)

    2. Павло Єрмаков (Цюрупинська філія)

    3. Олександр Бойко (Головне підприємство)


    Вагова категорія понад 90 кг.

    1. Михайло Кондратьєв (Цюрупинська філія)

    2. Сергій Сємцов (Голопристанська філія)

    3. Денис Коломієць (Білозерська філія)


    Командне місце з гирьового спорту

    1. Цюрупинська філія

    2. Головне підприємство

    3. Голопристанська філія


    Армрестлінг

    Вагова категорія до 70 кг.

    1. Віталій Тимофеєв (Головне підприємство)
    2. А. Кім (Каховська філія)
    3. Леонід Буренко (Голопристанська філія)

    Вагова категорія до 90 кг.

    1. В. Міхно (Бериславська філія)
    2. Сергій Трохимчук (ДП «Херсонгазбуд»)
    3. Анатолій Зубко (Білозерська філія)

    Вагова категорія понад 90 кг.

    1. Віктор Лепеха (ДП «Херсонгазбуд»)
    2. А. Кулік (Новокаховська філія)
    3. Валерій Коваленко (Каланчацька філія)


    Командне місце з армрестлінгу

    1. ДП «Херсонгазбуд»

    2. Головне підприємство

    3. Голопристанська філія

    Легка атлетика

    Жінки до 30 р.


    Біг на 100 м.

    1. Катерина Восьмаченко (ДП «Газпостач»)
    2. Євгенія Мигловець (Каховська філія)
    3. Наталя Філярчук (Голопристанська філія)

    Біг на 400 м.

    1. Катерина Восьмаченко (ДП «Газпостач»)
    2. Юлія Білоусова (Скадовська філія)
    3. Альбіна Скакун (Головне підприємство)

    Стрибки в довжину

    1. Наталя Філярчук (Голопристанська філія)
    2. Катерина Восьмаченко (ДП «Газпостач»)
    3. Євгенія Мигловець (Каховська філія)


    Чоловіки до 30 р.


    Біг на 100 м.

    1. Володимир Косатуров (Головне підприємство)

    2. Дмитро Пиндик (В.Олександрівська філія)

    3. Андрій Соценко (Скадовська філія)

    Біг на 400 м.

    1. Володимир Косатуров (Головне підприємство)
    2. Євген Чертков (Новокаховська філія)

    3. Євген Колосков (Білозерська філія)

    Стрибки в довжину

    1. Володимир Косатуров (Головне підприємство)

    2. Андрій Соценко (Скадовська філія)

    3. Євген Колосков (Білозерська філія)


    Жінки понад 30 р.


    Біг на 100 м.

    1. Оксана Крамінська (Головне підприємство)

    2. Ольга Линчицька (Білозерська філія)

    3. Марія Шефер (Каланчацька філія)

    Біг на 200 м.

    1. Оксана Крамінська (Головне підприємство)

    2. Марія Шефер (Каланчацька філія)

    3. Ольга Герасименко (Цюрупинська філія)

    Стрибки в довжину

    1. Оксана Крамінська (Головне підприємство)

    2. Ольга Герасименко (Цюрупинська філія)

    3. Ольга Линчицька (Білозерська філія)


    Чоловіки понад 30 р.


    Біг на 100 м.

    1. Володимир Назаренко (Каланчацька філія)

    2. Андрій Бабенко (Скадовська філія)

    3. Андрій Васьків (ДП «Газпостач»)


    Біг на 400 м.

    1. Андрій Крамінський (Головне підприємство)

    2. Андрій Васьків (ДП «Газпостач»)

    3. Ігор Токарчук (Бериславська філія)

    Стрибки в довжину

    1. Андрій Бабенко (Скадовська філія)

    2. Володимир Назаренко (Каланчацька філія)

    3. Андрій Васьків (ДП «Газпостач»)


    Естафетний біг

    1. Головне підприємство

    2. Цюрупинська філія

    3. В.Олександрівська філія


    Командне місце з легкої атлетики

    1. Головне підприємство

    2. ДП «Газпостач»

    3. Скадовська філія


    Настільний теніс


    Чоловіки

    1. Валентин Тонконог (В.Олександрівська філія)

    2. Ігор Козаченко (Головне підприємство)

    3. Вадим Чурай (Каланчацька філія)


    Жінки

    1. Юлія Сердюк (Новокаховська філія)

    2. Тетяна Соловйова (Головне підприємство)

    3. Вероніка Каратаєва (Генічеська філія)


    Командне місце з настільного тенісу

    1. Головне підприємство

    2. В.Олександрівська філія

    3. Новокаховська філія


    Шашки

    1. Сергій Порошин (Каховська філія)

    2. Олександр Климентенко (В.Олександрівська філія)

    3. Сергій Москов (Головне підприємство)

    ЗАГАЛЬНОКОМАНДНІ МІСЦЯ

    Команда

    Загальна сума очок

    1. Головне підприємство

    30

    2. Каланчацька філія

    84

    3. В.Олександрівська філія

    87

    4. ДП «Газпостач»

    90

    5. Цюрупинська філія

    91,5

    6. Голопристанська філія

    95

    7. Білозерська філія

    95,5

    8. Скадовська філія

    115

    9. Каховська філія

    116,5

    10. Новокаховська філія

    117

    11. Бериславська філія

    141,5

    12. Генічеська філія

    171

    13. Чаплинська філія

    187

    14. ДП «Херсонгазбуд»

    188

    Вітаємо команди перможниці!!!

    Пошук на сайті

    Календар
    «  Грудень 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    Ми у соцмережах
    Copyright MyCorp © 2016
    Вгору