Цілодобові "гарячі лінії":
 • У м. Херсоні — 32-76-36
 • В.Олександрівський район — 05532-2-26-67
 • м. Нова Каховка — 05549-4-55-75
 • Високопільський район — 05532-2-13-02
 • Скадовський район — 05537-5-31-36
 • Новоронцовський район — 05533-2-12-90
 • Цюрупинський район — 05542-2-17-84
 • Каховський район — 05536-5-51-70
 • Чаплинський район — 05538-2-27-80
 • В.Рогачицький район — 05545-5-07-07
 • Каланчацький район — 05530-3-12-03
 • Бериславський район — 05546-7-84-04
 • Г.Пристанський район — 05539-7-84-45
 • Білозерський район — 05547-3-37-58
 • Генічеський район — 05534-3-24-88
 • Меню
  СИСТЕМА ГАЗКЛІЄНТ

  Ви маєте змогу переглянути інформацію про особові взаєморозрахунки з ПАТ "Херсонгаз" за допомогою нашого білінгового сервісу.
  Інформер новин
  Останні новини...
  Новини за 25.05.2018
  Новини за 24.05.2018
  Новини за 23.05.2018
  Фоторяд
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
  • Image 4
  • Image 5
  • Image 6
  • Image 7
  • Image 8
  Статистика
  Онлайн всього: 2
  Гостей: 2
  Користувачів: 0
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Головна » Статті

  ПАТ "Херсонгаз" завжди відкрито до спільного діалогу

  ПАТ "Херсонгаз" завжди відкрито до спільного діалогу

  ПАТ "Херсонгаз" завжди відкрито до спільного діалогу та активно сприймає конструктивну критику в бік підприємства і вживає усіх заходів щодо усунення виявлених недоліків.

  Працівники підприємства як ніхто інші несуть солідарну відповідальність за безпеку користування та якість подачі газу до кожного споживача. І можливо деяким споживачам може здатися, що Херсонгаз занадто часто заходить до їх домівок, але кожен споживач має розуміти, що це величезна відповідальність за життя та безпеку людей, адже така складна щоденна робота за наявності зворотнього зв'язку від споживача у підсумку попереджує не одну аварійну ситуацію.


  Бездимохідні водонагрівачі

  Відповідно до результатів технічного випробування бездимохідних водонагрівачів, Державним центром по випробуванню та впровадженню паливовикористовуючого обладнання від 19.02.2009 N 1203, дане обладнання визнане таким, що не адаптоване (призводить до збільшення концентрації чадного газу в об’ємі приміщень значно більше ніж гранично допустимі норми) до роботи з тиском газу, прийнятим в системах газозабезпечення населених пунктів України, через що Головним санітарним лікарем і було прийнято рішення, викладене постановою від 06.04.10 № 12.

  Нормативне обґрунтування такого рішення полягає у Законі України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", виконання якого є обов’язковим для будь-якого підприємства у галузі газопостачання в усій країні. Отже відповідно до статті 42 даного закону "Заходи щодо припинення порушення санітарного законодавства" - головні державні санітарні лікарі (їх заступники) мають повне право застосовувати заборонюючі заходи для припинення порушення санітарного законодавства. Наприклад це може бути обмеження, тимчасова заборона чи припинення діяльності підприємств, установ, організацій, об’єктів будь-якого призначення, технологічних ліній, машин і механізмів, виконання окремих технологічних операцій, користування плаваючими засобами, рухомим складом і літаками у разі невідповідності їх вимогам санітарних норм. А наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 11 травня 2010 року N 164 внесено зміни до ДБН В.2.5-20-2001 "Інженерне обладнання будинків і споруд. Зовнішні мережі та споруди. Газопостачання", які виключають можливість проектування і експлуатації для гарячого водопостачання бездимохідних газових водонагрівачів.

  Варто також зазначити те, що "Херсонгаз" виконує, а не складає нормативні акти, що регулюють ті чи інші відносини у сфері газового господарства, і підприємство зобов’язане дотримуватися всієї нормативної бази, хоча, досить часто погоджується з цілком слушними претензіями та пропозиціями від споживачів.

  А враховуючи ВЕЛИЧЕЗНЕ збільшення за останні 2 роки нещасних випадків у побуті при користуванні саме бездимохідних водонагрівачів, ПАТ "Херсонгаз" вживає заходи з проведення позачергових перевірок систем газопостачання, приміщень обладнаних даними приладами. Під час таких обстежень перевіряється:

  1. дотримання термінів державної повірки працездатності сигналізаторів, які становлять в залежності від марки 1-2 рази на рік;
  2. спрацювання відсічного клапану на внутрішньому газопроводі;
  3. вентиляція газифікованих приміщень (перевірка наявності тяги, яку заборонено перевіряти з використанням вогню, а перекриття перерізу вентиляційного каналу листом паперу дає змогу визначити без використання приладів - чи перебуває система вентиляції у робочому стані).

  Разом з тим, можна зауважити, що, відповідно до пункту 6.36. Державних будівельних норм допускається встановлення в кухні проточного газового нагрівача потужністю не більше 10 кВт, який пристосовано для короткотермінового використання за умови забезпечення неможливості одночасного користування і газовою плитою і водонагрівачем. Також у такому приміщенні обов’язково має знаходитися сигналізатор мікроконцентрованого окису вуглеводню з автоматичним блокуванням подачі газу до водонагрівача.


  Обстеження вентиляційних каналів

  У свою чергу проведення обстеження вентиляційних каналів та їх прочищення є обов'язковим для уникнення накопичення концентрації шкідливих речовин у приміщенні. Такі перевірки, відповідно до норм безпеки, необхідно проводити з періодичністю 1 раз на 6 місяців.

  Вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими.

  Перевірка і прочищення димових і вентиляційних каналів оформляється актом, в якому вказується їх стан за такими ж параметрами, що і при первинній перевірці. Обов’язково один примірник акта повинен передаватися до Херсонгазу, де має зберігатися 12 місяців.


  Заміна газового обладнання

  Щодо заміни газового обладнання слід відзначити, що правилами безпеки передбачено, що переміщення та заміна газових приладів відбувається тільки газовими службами з урахуванням нормативних актів та внесенням змін до відповідної технічної документації. Тобто внесення коригувань в проектно – технічну документацію є обов’язковим і нормативно обґрунтованим. Окремо зазначимо – проектування не є монопольним правом виключно ПАТ "Херсонгаз", єдина вимога – погодження проектів (враховуючи внесені в нього зміни і коригування) на дотримання діючих нормативів з нашим підприємством, і це не потребує оплати.


  Проект на встановлення лічильників

  Установка побутових газових лічильників у газифікованих квартирах та житлових будинках може здійснюватися за ескізами, складеними спеціалізованим газовим підприємством і оформленими в установленому порядку. Одночасного з встановленням лічильника газу працівниками ПАТ "Херсонгаз" складається відповідній ескіз, який у подальшому надходить до проектно - конструкторської групи для остаточної ОБРОБКИ і оформлення, погодження технічнім керівництвом. Факт прийняття в експлуатацію лічильника затверджується актом встановленої форми, один екземпляр якого надається споживачу.

  Пропонуємо всім споживачам завітати на сайт нашого підприємства де розміщені усі ціни на всі послуги (http://khersongaz.at.ua/docs/ciny_na_poslugy.zip), які надає ПАТ "Херсонгаз" та багато іншої корисної для споживача інформації.

  Переглядів: 1026 | Додав: Прес-секретар (16.05.2012)
  Пошук на сайті

  Ми у соцмережах
  Copyright MyCorp © 2018